Home Tag "nora istrefi"

Ndryshon pamje Nora Istrefi, fansat e “akuzojnë” se ka kopjuar

0
Një ndryshin drastik në look, i ka sjellë së fundmi shumë vëmendje këngëtares Nora Istrefi. Flokët e errësuar dhe balluket e shkurtra, i kanë tjetërsuar portretin bukuroshes. Pamja e saj e re është komplimentuar nga ndjekësit por kishte shumë nga ata që e krahasonin me këngëtaren Adelina Ismailin. Shumë nga ndjekësit e akuzuan se e […]

E diela e kuqe e Nora Istrefit – Ajo duket në formë perfekte

0
E veshur me një kostum sportiv në kuq me mëngë të gjatë, kjo ka qënë e diela e Nora Istrefit. Për të vera paska mbaruar dhe menjëherë me të freskuar pak koha ajo përfiton nga rasti për tu veshur më të gjatë. Përveçse ngjyra e kuqe është ngjyra e pasionit, ky kostum i nxjerr format […]

Një mami sensuale si Nora Istrefi

0
Nora pas një pauze të gjatë ndaj muzikës për shkak të lindjes, i është rikthyer fuqishëm këtë sezon. Kemi parë foto të Norës duke dal nga pishina, nëpër koncerte, në klipet por nuk paskemi parë foton më të bukur e më sensuale të saj. Të gjithë meshkujt do të xhelozojnë Robert Berishën në këto momente. […]

Motrat Istrefi, “vjedhin”mollët e komshiut. Filmohen pas “aktit”

0
Motrat Istrefi janë personazhet e momentit. Që pas bumit ndërkombëtar të Erës, sytë e mediave janë edhe më shumë mbi to. Marrëdhënia e tyre e ngusht është vënë re edhe nga postimet e tyre në rrjetet sociale. Pavarsisht angazhimeve që ka secila prej tyre, ato shihen shpesh bashkë. Ditën e sotme  motrat Istrefi kanë drekuar së […]

Nora Istrefi “djeg” Instagramin. Mami seksi me bikini

0
Nora Istrefi këto ditët e fundit po shijon diellin e nxehtë të Dubait. Prej andej, ajo publikon disa foto me bikini teksa pushon në ambientet e një pishine gjigante. Vlen të theksohet se Nora duket në super formë, ndonëse është nënë e një vajze të quajtur Rene. Sikurse edhe i shoqi Robert Berisha, Nora është një […]

Kë po pret Nora në shtrat?

0
E shtrirë në shtratin e një dhome ajo është duke pritur dikë. Mesa duket festa e ditës së të dashuruarve ka nisur për Noren dhe Robertin. Nora e grimuar në mënyrë perfekte dhe me flokët e çrregullt, është në pritje të Robertit gjysëm e shtrirë në një krevat, në një pozicioz shumë seksi. Ajo në […]

Prishtina duket ndryshe me Norën

0
Edhe pse e martuar dhe nënë e një fëmije Nora vazhdon të mbajë vetën me po të njëtin stil dhe me po të njëjtën pamje të bukur. Në dy fotografi që ka publikuar në Instagram ajo duket shumë tërheqëse dhe në të njëjtën kohë seksi. Mamaja e Rennes ka pozuar në Prishtinë, duke bërë që ky […]