Home ShowBiz “Ia dolëm babo” Keisi jep lajmin e mirë
“Ia dolëm babo” Keisi jep lajmin e mirë
0

“Ia dolëm babo” Keisi jep lajmin e mirë

0
0

Marrëdhënia e Keisit dhe Sabianit është kaq e veçantë dhe për këtë Keisi ndihet shumë me fat që ka një baba të tillë krah ç’do vendimi të saj.

Së fundmi Keisin e shikojmë më shumë të përfshirë në botën e televizionit, ka publikuar një këngë në bashkëpunim me Seldin dhe kemi zbuluar që ka edhe projekte të tjera në vazhdimësi.

Keisi na ka dhënë një lajm të mirë dje në një foto të postuar me Sabianin dhe krahë saj shkruan: “Ja dolëm babo, koncerti i parë këtë të premte”.

Ne i urojmë bukuroshes suksese të vazhdueshme në karrierë!

View this post on Instagram

We made it babo 🤝 #thisfridaynightmyfirstconcert ❤️

A post shared by Cassey (@keisimedini) on

Link: https://www.instagram.com/p/BuZpOdyl0sC/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bti0an5lQN8/