Home Aktualitet Si rrallë herë u shfaq i ulur në emision, Blendi Fevziu zbulon arsyen
Si rrallë herë u shfaq i ulur në emision, Blendi Fevziu zbulon arsyen
0

Si rrallë herë u shfaq i ulur në emision, Blendi Fevziu zbulon arsyen

0
0

Prej shumë vitesh, gazetari Blendi Fevziu ka shoqëruar teleshikuesit me emsionin e tij “Opinion”. Paneli  i moderuar nga nga Fevziu është pozicionuar në mënyrë të tillë, ku të ftuarit zakonisht rrinë të ulur dhe gazetari drejton emisionin duke qendruar në këmbë.

Por në 3 puntatat e fundit, gazetari bëri një ndryshim ku u shfaq në emision i ulur në karrige.

I pyetur nga ‘Bordo.al’ pse ky ndryshim pas kaq shumë vitesh, Fevziu rrëfeu se për arsye shëndetsore ai kishte vendosur të ndryshonte mënyrën e moderimit.

‘Kam qënë i sëmurë. Disa emsione kam qënë me temperaturë 39’ ka rrëfyer Blendi.

Link: https://www.instagram.com/p/BuI-RVSAPV-/