Home ShowBiz Babai nuk është i vetmi, Bebe Rexha tregon se ka pasur probleme dhe me mamanë për këngën e re
Babai nuk është i vetmi, Bebe Rexha tregon se ka pasur probleme dhe me mamanë për këngën e re
0

Babai nuk është i vetmi, Bebe Rexha tregon se ka pasur probleme dhe me mamanë për këngën e re

0
0

Babai duket se nuk është i vetmi që ka pasur probleme me klipin e Bebe Rexhës. Këngëtarja zbuloi për AOL, se edhe nëna e saj gjithashtu është ankuar për klipin e saj më të fundit.

Mamaja e Bebes urren një pjesë në tekst kur këngëtarja shpehet: “Do të jetë e mire çdo gjë, kështu më tha terapisti im!.Oh mamaja ime e urren kur e dëgjoi këtë tekst për herë të parë.”

Ajo tregoi se mamaja e saj ishte shprehur teksa kishte dëgjuar këngën se: Oh, jo jo jo, nuk dua që të ketë njerëz që të mendojnë se unë nuk të kam rritur mirë.

Më tej Bebe rrëfeu se i kishte thënë asaj se: Jemi në 2019 dhe nuk ka asgjë të keqe të ulesh dhe të flasësh për problemet e tua mendore me dikë, ashtu siç flet me mjekun për problemet fizike.

Link: https://www.aol.com/article/entertainment/2019/03/11/bebe-rexha-mom-hated-im-a-mess-lyric/23689141/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ButxdNlHJoF/