Home ShowBiz Në ditët e fundit të shtatzënisë, Almeda Abazi zbulon se sa i është rritur barku
Në ditët e fundit të shtatzënisë, Almeda Abazi zbulon se sa i është rritur barku
0

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Almeda Abazi zbulon se sa i është rritur barku

0
0

Për shkak të shtazënisë së saj, Almeda Abazi është një ndër bukuroshet shqiptare më të komentuara gjatë kësaj periudhe.

Almeda është gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga më të ndryshmet.

Në këto ditë të veçanta për të, modelja nuk i ka kursyer fotot me barkun e rrumbullakosur.

Ditën e sotme Almeda ka publikuar një video në Instastory ku shihet e veshur me të zeza e ku duket barku i rrumbullakosur.

Modelja e njohur Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman pritet që shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë.

1998757836407212870_188145018

Link: https://www.instagram.com/stories/almeda92/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bt5-2NuBlrY/