Home ShowBiz 1 vit mungesë në “Top Channel”, zbulohet i ri i Ledion Liços në televizion
1 vit mungesë në “Top Channel”, zbulohet i ri i Ledion Liços në televizion
0

1 vit mungesë në “Top Channel”, zbulohet i ri i Ledion Liços në televizion

0
0

Moderatori shumë i dashur për publikun shqiptar Ledion Liço, prej gati 1 viti nuk është shfaqur më në ekranin e Top Channel.

Por siç duket gjatë kësaj kohe Ledion Liço, është përgatitur për projekte të reja që kanë lidhje me televizionin.

Burime për Iconstyle bëjnë me dije se Ledioni do të punojë për zhvillimin e një kanali të ri televiziv.

Si pjesë e kompanisë së “Digitalb” dhe “TopMedia”, bëhet e ditur se Liço po punon për zhvillimin e një televizioni kushtuar argëtimit dhe muzikës shqiptare, që duhet “Melody TV”.

Burime bëjnë të ditur se moderatori po punon për zhvillimin e një televizioni kushtuar argëtimit dhe muzikës shqiptare e që do mbajë emrin “Melody TV”.

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BqKseh_HWWR/