Home ShowBiz Më natyrale se kaq! Arilena publikon foton me Miriam Cani dhe duken si motra
Më natyrale se kaq! Arilena publikon foton me Miriam Cani dhe duken si motra
0

Më natyrale se kaq! Arilena publikon foton me Miriam Cani dhe duken si motra

0
0

Këngëtaret e njohura Arilena Ara dhe Miriam Cani, sezonin e fundit të “The Voice Kids”, ishin pjesë e panelit të trajnerëve.

Kjo eksperiencë televizive, siç duket ka shërbyer për të rritur edhe me shumë miqësinë ndërmjet tyre, pasi në rrjetet sociale dy bjondet simpatike shfaqen shumë të lidhura.

Së fundmi, ka qenë Arilena e cila ka publikuar një foto ku shfaqet ne krah me Miriam Canin. Ndërkohë që ndjekësit vunë re një ngjashmëri të madhe midis tyre duke i përcaktuar edhe si motra.

Ajo që dallohet lehtësisht, është se të dyja shfaqen pa make up dhe mjaft natyrale, por gjithsesi duken të adhurueshme.

View this post on Instagram

I love my bestie🧝🏻‍♀️🐣🥰 @miriamcani

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bxeo_8xHLS7/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bu_4yxDHaCs/