Home ShowBiz Zbulohet pjesa që hoqi Luana Vjollca nga klipi i ri “Sonte”
Zbulohet pjesa që hoqi Luana Vjollca nga klipi i ri “Sonte”
0

Zbulohet pjesa që hoqi Luana Vjollca nga klipi i ri “Sonte”

0
0

Pak ditë më parë, këngëtarja Luana Vjollca, publikoi projektin më të ri muzikor, në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur Ramadan Krasniqi.

Kënga ka rezultuar mjaft e suksesshme dhe ka arritur mbi 1 milionë shikime në vetëm pak ditë. Videoklipi i këngës ishte kuruar me detaje, ndërkohë që Luana shfaqej mjaft seksi.

Por disa pjesë janë larguar nga klipi dhe këtë moment e ka shfaqur vetë Luana, ku është e pranishme së bashku me grimieren Sellma.

“Skena që nuk doli në klip! Dhe Sellma Kasumoviq që më ndreq, disponim.”- shkruan Luana, teksa ka publikuar videon ku shfaqet gjatë skenës së xhirimit të klipit.

Link: https://www.instagram.com/stories/luanavjollca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxX5zpYn9kL/