Home Aktualitet Vajza e JLO-së dhe Marc Anthony në gjurmët e prindërve, mahnit me zërin e veçantë
Vajza e JLO-së dhe Marc Anthony në gjurmët e prindërve, mahnit me zërin e veçantë
0

Vajza e JLO-së dhe Marc Anthony në gjurmët e prindërve, mahnit me zërin e veçantë

0
0

Disa ditë më parë në rrjetet sociale këngëtarja Jennifer Lopez publikoi një video të vazjës së saj e cila po këndonte pranë mamasë së saj, teska po merrte disa leksione rreth muzikës.

Artistja e njohur shfaqej në krah të vajzës së saj, ndërkohë që e mbështet atë në hapat e parë që po hedh. Në video dëgjohet zëri brilant i vogëlushes, ndërkohë që në media u shprehën së vogëlushja kishte trashëguar talentin nga mamaja e saj.

Por harruan një fakt, që Ema është vajza e kantautorit dhe këngëtarit Marc Anthony, ndaj dhe të shumtë ishin komentuesit që u shprhën se Ema e ka trashëguar talentin nga i ati.

Ky i fundit ka publikuar videon ku shfaqet edhe ish-bashkëshortja e tij. “E adhuroj. Emme ti je jeta ime”, ka shkruar Anthony.

View this post on Instagram

I adore her. Emme you are my life!

A post shared by Marc Anthony (@marcanthony) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bxd6DveHaJB/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxcpMUGipdy/