Home ShowBiz E ftoi në emision, çfarë i tha Saimir Tahiri moderatores që e bëri të “qeshë me lot”
E ftoi në emision, çfarë i tha Saimir Tahiri moderatores që e bëri të “qeshë me lot”
0

E ftoi në emision, çfarë i tha Saimir Tahiri moderatores që e bëri të “qeshë me lot”

0
0

Aktore dhe moderatore shumë e sukseshme, Rudina Dembacaj është aktualisht e angazhuar me emisionin e saj “Mos i fol shoferit” në Ora News.

Me besim në talentin e saj dhe sigurisht shumë punë, ajo ka hedhur hapa të sigurt në karrierën e saj.

Gjatë një interviste së fundmi për revistën “Class”, teksa ka folur për karrierën e saj, por edhe për biznesin e ri që do të krijojë, ka rrëfyer edhe disa sekrete nga eksperinca e saj në punë si moderatore.

E pyetur se cili është ai personazh që nuk e ka pranuar asnjëherë ftesën për ti shkuar në emision, Rudina është përgjigjur me sinqeritet.

“Në fillim fare, para 2 vitesh, ftova z. Saimir Tahiri i cili u shpreh: “Nuk dua të jap nga fama ime, të bëhet i njohur emisioni yt”. Kam qeshur me lot!”- u shpreh Rudina.

Link: https://www.classlifestyle.com/news/35950/rudina-dembacaj-po-ndertoj-nje-enderr/?fbclid=IwAR0ObvtUheZyRxyO7Xhfd-QGc0Nh9sq2Kg-FdpmSgMsiSuzdWaGgeJ5ChG0

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxC73NSHTsV/