Home ShowBiz Vajza e Norës dhe Robertit festoi ditëlindjen, ja çfarë bëri Tuna dhe Patris Berisha
Vajza e Norës dhe Robertit festoi ditëlindjen, ja çfarë bëri Tuna dhe Patris Berisha
0

Vajza e Norës dhe Robertit festoi ditëlindjen, ja çfarë bëri Tuna dhe Patris Berisha

0
0

Ditën e djeshme vajza e çiftit të njohur të këngëtarëve Nora Istrefit dhe Robert Berishës, festoi 4 -vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë speciale nuk munguan urimet e shumta për vogëlushen Rene dhe sigurisht organizimi i festës përrallore, ku ishin mbledhur shumë fëmijë.

Mirpo në festën e organizuar, vihej re mungesa e Tunës dhe e Patrisit, të cilët nuk ishin të pranishëm dhe madje as nuk e uruan, të paktën publikisht në rrjetet sociale.

Kujtojmë se pak ditë më parë edhe djali i Tunës dhe Patrisit, Tiani festoi ditëlindjen. Por pavarësisht mosmarrëveshjeve me Tunën, Roberti e uroi nipin me një postim në Instastory.

Nga ana tjetër gëzim kishte edhe për familjen e Tunës dhe Patrisit dje, pasi ky i fundit festonte ditëlindjen dhe Tuna e ka uruar me disa postime në Instastory me foto familjare ku e quan babain më të mirë në botë.

tuna

Link: https://www.instagram.com/stories/tunasejdi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxayDkghNde/