Home ShowBiz U bë baba pak muaj më parë, këngëtari publikon fotot e adhurueshme të dy binjakëve
U bë baba pak muaj më parë, këngëtari publikon fotot e adhurueshme të dy binjakëve
0

U bë baba pak muaj më parë, këngëtari publikon fotot e adhurueshme të dy binjakëve

0
0

Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona, në janar të këtij viti u bënë prindër për herë të dytë.

Ata janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amelia, ndërsa 4 muaj më parë u gëzuan jo me një por me dy bebushë, një djalë dhe një vajzë.

Çifti i njohur ka publikuar një set fotosh në rrjetet sociale, me vajzën e madhe si dhe me dy binjakët, djalin dhe vajzën të cilët tashmë janë rritur dhe mund të njihen.

Dy binjakët quhen Eraldi dhe Elia dhe duket si dy engjëj në krahët e babi Albatritit.

“Kuptimi i jetës Familja. Falenderimi i takon vetem Zotit !! Do jem prane jush gjithë jeten ,ju duaaa pafund”- shkruan këngëtari në një nga fotot.

Link: https://www.instagram.com/p/BxNA_oHAH-W/

Link: https://www.instagram.com/p/BxMasaIg_2u/

View this post on Instagram

Eraldi 💙 Elia ❤️ #love #twins 🧿

A post shared by A L B A T R I T M U Q I Q I (@albatritmuqiqi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BxfdPJIAR0Q/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bw4CHX7ADR2/