Home ShowBiz Ndodh edhe kështu! Aktori rrëfen se ka tradhëtuar të dashurën se nuk ishte xheloze!
Ndodh edhe kështu! Aktori rrëfen se ka tradhëtuar të dashurën se nuk ishte xheloze!
0

Ndodh edhe kështu! Aktori rrëfen se ka tradhëtuar të dashurën se nuk ishte xheloze!

0
0

Amos Zaharia është një nga aktorët e talentuar të skenës së Teatrit Kombëtar, por edhe të kinamatografisë shqiptare.

Tashmë prej vitesh Amos Zaharia është një një lidhje më këngëtaren Gigliola Haveriku, lidhje të cilën e ka deklaruar publikisht, ku duken shumë të dashuruar dhe në harmoni.

Megjithatë i ftuar së fundmi në emisionin “Thumb”, Amos ka habitur teksa ka pranuar publikisht se e ka tradhëtuar partneren.

“Gigliola në fillimet e lidhjes tonë ka qenë pak xheloze, por në momentin që filloi mos të ishte më xheloze fillova ta tradhëtoja”, ka thënë ai në mes të emisionit, e cila me siguri ka qenë ndonjë shaka e aktorit.

Link: https://www.instagram.com/p/BxhwerBA6gT/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bv9PgC2H33E/