Home ShowBiz Po festonte çmimin, Cristiano Ronaldo godet me kupë në kokë të birin
Po festonte çmimin, Cristiano Ronaldo godet me kupë në kokë të birin
0

Po festonte çmimin, Cristiano Ronaldo godet me kupë në kokë të birin

0
0

Cristiano Ronaldo është një nga yjet më të mëdhenj të futbollit botëror. Mbrëmjen e kaluar ai fitoi dhe titullin e radhës në Itali me Juventusin.

Teksa po festonte titullin, të pranishëm ishin edhe familjarët e Cristiano Ronaldos, e dashura, nëna dhe djali i tij.

Po gjatë këtij momenti, teksa ishte me kupë në dorë, Ronaldo humbi kontrollin dhe goditi padashje djalin e tij, Junior Cris.

Djali i Cristiano Ronaldos u ngushëllua menjëherë nga gjyshja e tij María Dolores dos Santos Aveiro, ndërkohë që festa vijoi.

Link: https://twitter.com/NinoJfc/status/1130362749589053441

Burimi i fotos: https://twitter.com/AndreaAime9/status/1130241024939438080