Home Tag "kristiano ronaldo"

Georgina Rodriguez publikon foto nga shtrati duke puthur Kristiano Ronaldon

0
Kristiano Ronaldo është futbollisti më i njohur në të gjithë botën, që me talentin e pazakontë ka lënë gjurmë në historinë e futbollit. Kristiano Ronaldo është gjithashtu edhe një familjar mjaft i mirë, i cili së bashku me partneren e tij Georgina Rodriguez, përkujdesen për katër fëmijët e tyre. Së fundmi e dashura e Ronaldos […]

Partnerja e Kristiano Ronaldos shtatzënë? Barku i modeles po ngre dyshime

0
Familjes së yllit të futbollit mund ti shtohet një anëtar i ri. Vetëm dy vite pas ardhjes në jetë të vogëlushes Alana Martina, modelja mund të jetë në pritje të ëmbël për herë të dytë. Kjo pasi paparacët kanë fotografuar Geordinën gjatë pushimeve në barke më Ronaldon dhe fëmijët ku modelja shfaqet me bikini dhe barku i […]

Kristiano Ronaldo dhe Georgina puthje pasionante në pishinë

0
Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez po shijojnë pushimet në Sait Tropez. Çifti i njohur janë fotografuar në bordin e jahtit luksoz, teksa po lahen në pishinë dhe po shijojnë natyrën fantastike. Georgina vuri në pah format e saj bombastike ndërsa Cristiano trupin e tonifikuar. View this post on Instagram @yamamayofficial ⚓️🛥❤️ […]

Pushime me familjen, Gerogina publikon foto të ‘nxehta’ nga pishina

0
Kristiano Ronaldo ddhe Gerogina Rodriguez së bashku me fëmijët, fluturuan pak ditë më parë për në Greqi, për të shijuar disa pushime relaksuese dhe zbavitëse. Ndërkohë që ylli portugez është filmuar duke stërvitur trupin e tij në palestër, partnerja e tij po shijon ujin së bashku me fëmijët. Në pishinë ajo pozon me bikini, duke […]

Futbollisti shqiptar publikon foto me Kristiano Ronaldon, ja çfarë i thotë

0
Mesfushori i njohur shqiptar Granit Xhaka i cili luan me kombëtaren e Zvicrës, ka reaguar pas humbjes me Portugalinë, ndeshje e cila u zhvillua në kuadër të Ligës së Kombeve. Ylli portugez, shënoi tre gola spektakolar, ndërkohë që shkëlqeu në fushën e lojës. Performanca e kapitenit të Juventusit, u vlerësua edhe nga mesfushori shqiptar Granit […]

Po festonte çmimin, Cristiano Ronaldo godet me kupë në kokë të birin

0
Cristiano Ronaldo është një nga yjet më të mëdhenj të futbollit botëror. Mbrëmjen e kaluar ai fitoi dhe titullin e radhës në Itali me Juventusin. Teksa po festonte titullin, të pranishëm ishin edhe familjarët e Cristiano Ronaldos, e dashura, nëna dhe djali i tij. Po gjatë këtij momenti, teksa ishte me kupë në dorë, Ronaldo […]

Fatmir Hysenbelliu merr dhuratë nga Kristiano Ronaldo

0
Fatmir Hysenbelliu konsiderohet si një ndër meshkujt më të lakmuar dhe të pëlqyer nga femrat. I njohur ndryshe si Oni Hysenbelliu, ai është kthyer në një nga personazhet më të komentuara të showbizzit. Ai është shumë aktiv dhe ka një numër të madhe ndjekësish në Instagram, ku tërheq vëmendjen me postimet e tij duke reklamuar […]

Si reagon Georgina, kur i afrohet Kristiano Ronaldo

0
Partnerja e futbollistit Kristiano Ronaldo, bukuroshja e njohur Georgina Rodriguez publikon thuajse çdo ditë momente nga përditshmëria e saj në Instagram. Ditën e djeshme duket se partnerja e CR7, ka zbuluar disa gjëra më tëpër rreth jetës së tyre intime. Ndërkohë që ka postuar një foto tunduese tek shkallët, ku shihet në një pozicion mjaft […]