Home ShowBiz Pak pasi u bënë prindër të një djali, Elita Rudi zbulon si do të jetë vajza
Pak pasi u bënë prindër të një djali, Elita Rudi zbulon si do të jetë vajza
0

Pak pasi u bënë prindër të një djali, Elita Rudi zbulon si do të jetë vajza

0
0

Elita Rudi është kthyer në një nga femrat më të ndjekura të showbizzit shqiptar, e cila shpesh herë është pjesë e mediave rozë për jetën e saj private.

Moderatorja e njohur dhe reperi Gjiko, u bënë prindër për herë të parë të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin Zëri.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale, ku numëron një numër të madh ndjekësish, ndërkohë që nuk nguron që të ndajë momente nga përditshmëria.

Ditën e sotme, Elita ka publikuar një foto duke përdorur një nga filtrat e Snapchat-it ndërkohë ka shkruar: “Vajza ime e ardhshme!”

elita

Link: https://www.instagram.com/stories/elita.rudi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvepmmrFHex/