Home Tag "gjiko"

E konsideruan influencë negative, Gjiko reagon ashpër

0
Gjiko së fundmi është ndeshur në rrjet me gjuhën e urretjes. Pas rastit të përdhunimit të 11 vjeçares në Prishtinë ndjekësit i konsiderojnë si influence të keq projektet e tyre. Gjiko nëpërmjet një shkrimi në rrjet ka reaguar duke sqaruar se muzika e tyre nuk bëhet për tu dëgjuar nga fëmijët. ‘Ju që po na […]

Elita feston ditëlindjen, Gjiko zgjedh mënyrën speciale për ta uruar

0
Moderatorja Elita Rudi feston sot ditëlindjen, dhe sigurisht që nuk  mund  të mos mungonte një surprizë nga bashkëshorti i saj Gjiko. Çifti aktualisht  ndodhen duke u relaksuar  me pushime në Turqi. Reperi ka vendosur ta suprizojë bashkëshorten që në mëngjes duke i shkuar në shtrat teksa ajo flinte, me tortën dhe qirinjtë në dorë. “Mirëmëngjes […]

Pas akuzave mbi Gjikon, Elita Rudi reagon për herë të parë

0
Gjiko dhe familja e tij prej ditësh po përballen me një situatë të vështirë ligjore. Këngëtari u akuzua për marrëdhënie me një të mitur pak vite më parë. Elita ka preferuar të mos ndajë asgjë lidhur me këtë situatë. Sot ajo është parë përkrah partnerit duke  udhëtuar me makinë. Moderatorja i puth dorën partnerit të […]