Home Tag "gjiko"

Si e festoi Gjiko ditëlindjen mes eurove dhe shampanjës

0
Gjiko ka festuar ditëlindjen e tij të 26-të këtë të enjte. Reperi i famshëm e ka festuar ditëlindjen në club duke kënduar, e megjithatë nuk munguan urimet e as surprizat nga njerëzit më të dashur. Urimi më interesant ishte ai i bërë nga vetë Gjiko për veten: “Urime ditëlindja GJIKO , mos harro që jeta […]

“Vetëvritet” Gjiko, publikohen pamjet shokuese

0
Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita Rudi bënë bujë në rrjet me një foto ku i drejtonin armët njëri-tjetrit. Nëpër mediat rozë u aludua se çifti ishte i përfshirë në një projekt të ri. Dhe në fakt, këto thashetheme duket se rezultuan të vërteta. Gjiko dhe Elita po vijnë të dy në një klip. Këtë […]

Gjiko befason vëllain me një dhuratë që nuk ka për ta harruar kurrë

0
Me rastin e ditëlindjes së vëllait të tij, reperi i njohur Gjiko është kujdesur që të ai të mos e harroj kurrë këtë ditë. Gjiko i ka blerë Arbërit, i njohur në publik si Big-Bang, një veturë të tipit BMW M4, çmimi i të cilës në filial zyrtar shkon deri në 60 mijë euro. Gjithë ngjarjen dhe surprizën Gjiko […]

Gjiko dhe Elita Rudi kërcejnë “Bugatti” në dasmën e tyre

0
Në një ceremoni madhështore Gjiko dhe Elita Rudi kanë kurorëzuar dashurinë në martesë. Të ftuar kanë qenë plot 700 veta, mes tyre edhe personazhe të njohur të showbiz-it shqiptar. Por përpos kërcimit tradicional që shohim në dasma, Gjiko dhe Elita kanë vendosur që të sjellin një atmosferë ndryshe në dasmën e tyre. Çifti i sapo martuar kanë […]

Pamje nga ditëlindja super luksoze e Ermal Fejzullahut

0
Natën e mbrëmshme Ermali ka festuar ditëlindjen e tij të 30-të. I rrethuar me familjen dhe me miqtë e tij të zemrës, atmosfera në ditëlindjen e tij ka qënë “on the top”. Kanë qënë të shumtë që kanë marrë pjesë në ditëlindje ku mund të përmendim Dhurata Dora, Kida, Teuta Selimi, Gjiko, Ledri dhe shumë […]

Elita Rudi shtatzënë?! Komentuesi zbulon gjithçka

0
Kanë kaluar vetëm pak muaj nga propozimi për martesë i Gjikos dhe shumë shpejt flitet që ata do të bëjnë një dasëm madhështore. Në një foto të publikuar pak ditë më parë Elita në Instagram, dikush ka komentuar për një shtatzani të mundshme të saj. Personi i shkruan: “Qysh pot shkon shtatzania”. Nga çifti nuk […]

Gjiko dhe Elita Rudi fejohen zyrtarisht. Ja propozimi emocionues i reperit

0
Një prej çifteve më të dashur dhe të njohur të showbiz-it shqiptar, reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja bukuroshe Elita Rudi, kanë hedhur një hap të rëndësishëm. Dje moderatorja kishte ditëlindjen e saj të 25-të dhe nëpërmjet pamjeve në Instagram, ajo zbuloi surprizën e mrekullueshme që Gjiko i kishte bërë asaj, duke e zbukuruar dhomën plot me […]

“Përse nuk fejohem me të Elitën” flet për herë të parë Gjiko

0
Dashuria mes Elita Rudit dhe Gjikos vjen herë pas herë në qendër të vëmendjes për detaje nga më të ndryshmet. I ftuar në emisionin “Top Show Magazine”, Gjiko foli për historinë e tyre të dashurisë. “Elita është e dashura ime. Ne bashkëjetojmë ndaj si me unazë, e si pa unazë është njësoj. Ajo është 24 vjeç, i duhet […]