Home ShowBiz Blero pret me padurim të martohet, ja si duket dhëndër
Blero pret me padurim të martohet, ja si duket dhëndër
0

Blero pret me padurim të martohet, ja si duket dhëndër

0
0

Çifti i njohur Blero dhe Afrona këtë vit pritet që të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Blero dhe Afrona shpesh herë shfaqen mjaft romantik përkundrejt njëri-tjetrit.

Siç edhe kanë bërë të ditur, ato do ta organizojnë ceremoninë tek Rana e Hedhun në një nga hotelet më të bukura të bregdetit.

Në një postim të fundit në Instagram, Blero duket se po pret me padurim që të bëhet dhëndër. Ai shfaqet në foto me një kostum ngjyrë ulliri të ndërthurur me ngjyrën vishnje.

“Po bëhem gati, e dashur Afrona Dika”, ka shkruar ai, duke na bërë të gjithëve të mendojmë se ky do të jetë kostumi i dasmës.

Dhe që të shkëlqejë atë ditë Blero ai i ka besuar kostumin e tij stilistit të njohur shqiptar Valdrin Sahitit.

Link: https://www.instagram.com/p/BWDhbCbFFCb/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/BxvQGBfHpiQ/?utm_source=ig_embed