Home Tag "afrona dika"

Afrona shtatzënë?! Kjo foto e saj na futi në dyshime

0
Afrona Dika është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, në lidhje me përditshmërinë e saj. Ajo ka publikuar së fundmi në profilin e saj në instagram një foto me rroba shtëpie dhe detaji që na bie më shumë në sy është pjesa e barkut që ngjan shumë e fryrë. Nga Afrona dhe Blero nuk […]

Ti je… Si kurrë më parë Blero ka diçka për ti thënë Afronës

0
Blogerja simpatike Afrona Dika, ka festuar dje 28 vjetorin e lindjes. Urimet nga më të shumta, nga kolëge e miqësi ka marrë ditën e djeshmë Afrona. Por urimi i Bleros përveçse më i bukri është edhe urimi më i ndjerë prej tij. Fjalë nga shpirt kanë bërë që Blero të shkruaj për gruan e tij, për […]

Blero më i dashuruar se kurrë, bën gjestin e veçantë

0
Këngëtari Blero, edhe pse larg partneres së tij Afronës, nuk ka harruar ta urojë për ditëlindje, me një mesazh të veçantë në faqen e tij në Instagram. Ai ka publikuar një fotoje të Afronës ndërsa e ka quajtur atë shpirtin e tij binjak dhe personin më të mrekullushem që njeh, duke i uruar ditlindjen. “Jam […]

Afrona nuse për shtëpi, lum si Blero

0
Afrona Dika është duke u përgatitur që të marrë tamam statusin e një nuse të re. Blero me Afronën martohen këtë vit dhe ajo po mundohet që të jetë një nuse e denjë për Bleron. Mesa duket se ia ka arritur qëllimit sepse ka mësuar të gatuaj fli dhe për këtë gjë ndihet shumë e […]

Publikohet fotoja, Afrona krah Bleros me fustan nuserie

0
Këngëtari i njohur Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika do të kurorzojnë me martesë lidhjen e tyre disa vjeçare. Tashmë çifti i njohur ka filluar përgatitjet, pasi dasma do të zhvillohet në shtator. Ndërkohë që në media tashmë kanë filluar që të qarkullojnë lajme mbi organizimin e martesës. Së fundmi partnerja e Bleros, […]

Pas dasmës vjen fëmija, miqtë i nxjerrin sekretin Bleros

0
Këngëtari i njohur Blero dhe partnerja e tij modelja Afrona Diko do të kurorzojnë dashurinë e tyre shumë vjeçare me martesë. Dasma do të zhvillohet në shtator në një nga hotelet më luksoze në Shëngjin dhe pritet të jetë madhështore. Panorama Plus raporton se të ftuarit VIP tashmë kanë marrë ftesat në dorë për të […]