Home ShowBiz “Je thjeshtë një vajzë televizioni!”, Albana Osmani shpërthen keq në rrjetet sociale
“Je thjeshtë një vajzë televizioni!”, Albana Osmani shpërthen keq në rrjetet sociale
0

“Je thjeshtë një vajzë televizioni!”, Albana Osmani shpërthen keq në rrjetet sociale

0
0

Moderatoren Albana Osmani se fundmi e kemi parë që ti dedikohet projektit të saj të bamirësisë “You are a sunflower”.

Por veç mbështetjes masive, siç duket ka edhe persona që nuk duan ta përkrahin moderatoren në projektin e saj dhe ndjekës në rrjetet sociale, presin me padurim që të shprehin mllefin.

Ka qenë vetë moderatorja, e cila i ka shkruar një thirrje në Instastory ku i tregon se asgjë s’mund ta ndalë nga misioni që ka marrë përsipër:

albana

Link: https://www.instagram.com/stories/albanaosmani1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwmNWZVlfms/