Home ShowBiz Rrëfimi i pazakontë i Armina Mevlanit, zbulon çfarë bleu me rrogën e parë dhe pse u përlot
Rrëfimi i pazakontë i Armina Mevlanit, zbulon çfarë bleu me rrogën e parë dhe pse u përlot
0

Rrëfimi i pazakontë i Armina Mevlanit, zbulon çfarë bleu me rrogën e parë dhe pse u përlot

0
0

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka bërë një rrëfim të pazakontë në rrjetet sociale. Teksa ka qenë e pranishme në edicionin e 72-të të Festivalit të Kanës, ku shkëlqeu me një fustan portokalli, Armina ka zbuluar një detaj të pazakontë.

Armina ka treaguar se kur ishte vetëm 19 vjeçe, me shpërblimin e parë në punë gjëja e parë q ëka blerë ishin një palë këpucë Vivienne Westwood, pasi e adhuronte aq shumë.

Ndërkohë që në Festivalin e Kanës, fustanin që kishte veshur, e kishte dhuratë nga “Vivienne Westwood”, dhuratë e cila e kishte përlotur.

‘Ne moshen 19 vjecare kur mora shperblimin e pare ne pune ,gjeja e pare qe bleva ishin nje pale kepuce Vivienne Westwood, aq shume e adhuroja. Sot ne tapetin e kuq vete Vivienne Ëestëood me dhuroi kete fustan te mrekullueshem per te parakaluar ne premieren e filmit “Once Upon a Time in Hollyëood” . Kur ky fustan mu dergua ne Tirane mu mbushen syte me lot, sepse nuk e kisha menduar kurre qe nje enderr e tille do behej realitet’, shkruan blogerja.

Link: http://<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Farminamevlaniofficial%2Fposts%2F2418191621748305&width=500″ width=”500″ height=”689″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allow=”encrypted-media”></iframe>

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bxz7Cc1Fmv7/