Home Lifestyle Miliarderi i propozon të dashurës 40 vjet më të re në tapetin e kuq Kanës
Miliarderi i propozon të dashurës 40 vjet më të re në tapetin e kuq Kanës
0

Miliarderi i propozon të dashurës 40 vjet më të re në tapetin e kuq Kanës

0
0

Personazhet publike që morën pjesë në edicionin e 72-të të Festivalit të Kanës u bënë dje protagonist të një propozimi të pazakontë.

Miliarderi çek Milos Kant, 65 vjeç ka propozuar në gjunjë të dashurën e tij, yllin portugez të “Reality Show” Margarida Aranha, 40 vjet më e re se ai.

Çifti tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në tapetin e kuq pasi Kant, 65 vjeç propozoi në gjunjë të dashurën e tij 25 vjeçe. Partnerja e tij fatmirësisht tha “Po” dhe ato shkëmbyen një puthjë së bashku.

Link: https://www.thesun.co.uk/news/9144338/cannes-film-festival-romantic-proposal/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx1-905jkuL/