Home ShowBiz Flaka Krelani flet për ndërhyrjet në trup: “Sillni doktorin!”
Flaka Krelani flet për ndërhyrjet në trup: “Sillni doktorin!”
0

Flaka Krelani flet për ndërhyrjet në trup: “Sillni doktorin!”

0
0

Këngëtarja e njohur shqiptare Flaka Krelani, di gjithnjë se si të rrëmbejë vëmendjen e fansave dhe shpesh herë shfaqet shumë e guximshme në ndryshimet në pamje.

Veç zërit të saj potent, këngëtarja tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave rozë për pamjen e saj. Në një intervistë të realizuar së fundmi, Flaka ka folur rreth ndërhyrjeve kirurgjikale në trup dhe fytyrë.

“Faleminderit, por nuk janë ndërhyrje si i keni menduar ju dhe si janë hiperbolizuar. Nëse flasim për përmasa trupore, brisk në trupin tim kurrë nuk ka hyrë. Me punë gjithçka realizohet. Këto përmasa i kam patur që fëmijë falë familjes dhe trashëgimisë së nëns time. Çuditem me faktin se si njerëzit çuditen me faktin se “mrekullia për veten ekziston”. Të gjitha i hedh poshtë, nëse keni dyshime, sillni doktorin”, ishte deklarata e fundit e Flaka Krelanit.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=pW6ZvJspF0Q

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bwr8aRfJU_j/