Home ShowBiz Çifti italian mirëpret në shtëpi pornostaren e famshme, e prezantojnë me djalin
Çifti italian mirëpret në shtëpi pornostaren e famshme, e prezantojnë me djalin
0

Çifti italian mirëpret në shtëpi pornostaren e famshme, e prezantojnë me djalin

0
0

Ato janë një nga çiftet më të njohura në rrjetet sociale! Po flasim për blogeren e njohur Chiara Ferragni dhe këngëtarin Fedez, të cilët së fundmi kanë mirëpritur në shtëpinë e tyre në Los Angelos ish-pornostaren e famshme Mia Khalifa.

Por siç duket i vogli i çiftit të njohur, nuk e ka mirëpritur fort mirë takimin e Mian, pasi ka filluar që të qajë.

“Tani qan, por një ditë kur t’ia tregosh këtë fotografi shokëve të klasës, ti do të më falenderosh”-ka shkruar në nota humori Fedez krahas fotos së publikuar në rrjetin social “Instagram”, ku shihet reagimi i Khalifa-s dhe Leones.

Link: https://www.instagram.com/p/BykFA8YnqsZ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxAgagilzKo/