Home ShowBiz Valton Krasniqi rikthehet fuqishëm, publikon këngën “Nuk ta fal”
Valton Krasniqi rikthehet fuqishëm, publikon këngën “Nuk ta fal”
0

Valton Krasniqi rikthehet fuqishëm, publikon këngën “Nuk ta fal”

0
0

Valton Krasniqi është një nga këngëtarët më të talentuar në tregun muzikor shqiptar, i cili së fundmi ka publikuar këngën e tij më të re.

“Nuk ta fal”- titullohet kënga më e re e Valton Krasniqit dhe është një këngë ritmike që ka rezultuar mjaft e pëlqyer nga publiku.

Kënga është shoqëruar edhe me një videoklip, ku nuk kishte si të mungonin pamjet e bukura të bregdetit, duke na dhuruar ndjesinë e verës dhe ngrohtësisë.

Muzika është krijuar nga Alfred Sula Production, ndërkohë që teksti është shkruar nga Muma.

Link dhe burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=sVCpABLrnqA