Home ShowBiz U tha se është ndarë nga William Levy, reagon për herë të parë aktorja
U tha se është ndarë nga William Levy, reagon për herë të parë aktorja
0

U tha se është ndarë nga William Levy, reagon për herë të parë aktorja

0
0

Para disa javësh mediat spanjolle hodhën dyshime se aktori William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë ndarë.

Kjo pasi çifti i njohur nuk është shfaqur së bashku prej kohësh, në ndonjë event profesional apo familjar.

Por së fundmi çifti hodhi poshtë dyshimet, kjo pasi Elizabeth publikoi një foto në krahë të bashkëshortit të saj dhe disa miqeve me të cilët kishin darkuar.

Çifti i njohur të cilët janë prindër të dy fëmijëve, dukeshin më të lumtuar se kurrë.

Link: https://www.instagram.com/p/BzO0tS5Bdjl/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvzJmcghW9Z/