Home Tag "william levy"

William Levy i shkruan aktores shqiptare, ajo pubikon mesazhin..

0
Aktori i njohur kubano amerikan William Levi është një prej meshkujve më të pëlqyer nga femrat në të gjithë botën. Atë e kemi parë të luajë në qindra telenovela, në shumë prej të cilave ka interpretuar edhe me Elisabeth Gutierrez, bashkëshorten e tij me të cilët po përflitet se së fundmi është ndarë. Aktorja Delinda […]

U tha se është ndarë nga William Levy, reagon për herë të parë aktorja

0
Para disa javësh mediat spanjolle hodhën dyshime se aktori William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë ndarë. Kjo pasi çifti i njohur nuk është shfaqur së bashku prej kohësh, në ndonjë event profesional apo familjar. Por së fundmi çifti hodhi poshtë dyshimet, kjo pasi Elizabeth publikoi një foto në krahë të bashkëshortit të […]

Si duken sot meshkujt simpatikë të telenovelave?

0
Telenovelat ishin shoqërueset e njerëzve të çdo moshe e përgjatë gjithë ditës. Aq shumë qëndronim duke i parë sa personazhet e telenovelave na dukeshin familjarë. Lëre pastaj sa na sugjestiononin dhe sa shumë kemi qarë. Megjithëse ndryshonin aktorët joprotagonistë, ata të roleve kryesore ishin zakonisht të njëjtët. Madje luanin edhe në çift në filma të ndryshme. Po […]

‘Irma’ shkatërron shtëpinë e yllit të telenovelave – William Levy poston video

0
“Irma” është duke shkatërruar çfarëdo që po gjen përpara dhe miliona njerëz janë evakuar. Furtuna me 320 km/h ka sjellë pasoja alarmante edhe për yllin e telenovelave William Levy. Pemët përpara shtëpisë së tij janë rrëzuar duke e zënë të gjithë rrugën. Fatmirësisht aktori, dy fëmijët e tij dhe bashkëshortja janë shumë mirë. Dëme ka […]

Si dukej i preferuari i vajzave kur ishte i vogël?

0
Të gjitha vajzat janë duke e lexuar këtë artikull. Bëhet fjalë për të preferuarin tuaj, William Levy. Telenovelat i ndiqnit edhe për shkak të tij, kështu që kurioziteti është i madh për të dhe jetën tani, por pse jo edhe për fëmijërinë. Në kohën kur shfaqeshin telenovelat nuk ishim kaq të update-uar me rrjetet sociale […]

Ndahet çifti i aktorëve të telenovelave – Ajo e tradhtoi?

0
Ai është i preferuari i vajzave për shkak të shumë roleve si protagonist në telenovela, por edhe për shkak të paraqitjes dhe trupit muskuloz. William Levy është i martuar me aktoren që quhet Elizabeth Gutierez e që nuk është më pak e njohur se ai. Si në të gjitha rastet edhe në historinë e këtij […]

10 aksesorët e domosdoshëm për një mashkull

0
Edhe pse shumica e meshkujve nuk i kushtonjë rëndësi shumë si femrat pamjes së tyre të jashme apo garderobës, përsëri është shumë e rëndësishme të dini se çfarë duhet të përmbajë garderoba juaj. Në fakt ditët e sotme po rritet mjaft numri i meshkujve të cilët kanë filluar t`i kushtojnë rëndësi vetes së tyre duke […]