Home ShowBiz Noizy publikon foto nga pishina, Çiljeta ‘tallet’ me reperin
Noizy publikon foto nga pishina, Çiljeta ‘tallet’ me reperin
0

Noizy publikon foto nga pishina, Çiljeta ‘tallet’ me reperin

0
0

Reperi i njohur Noizy ka publikuar në Instagramin e tij, ku ndiqet nga 1.3 milionë njerëz, një foto ku shfaqet duke u larë në pishinë.

Përpos formave të tij të bukura trupore, Noizy nuk ka hezituar që ta shoqërojë foton edhe me një mbishkrim.

“Luftëtar i rrugës”- shkruan Noizy, krahas fotos. Por veç komplimentave të shumta, vëmendje mori komenti i Çiljetës, e cila i është kthyer me shaka Noizyt.

“Ti po ti ”, i ka shkruar ajo pranë postimit ku Noizy shihet me gjuhë jashtë dhe me një emoji luan.

nn

Link: https://www.instagram.com/p/BzX29jbJ1xT/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/By-2DJiAzd2/ https://www.instagram.com/p/BygC2_eJQ_4/