Home ShowBiz Albërije Hadërgjonaj ndryshon look, i rikthehet pamjes së vjetër
Albërije Hadërgjonaj ndryshon look, i rikthehet pamjes së vjetër
0

Albërije Hadërgjonaj ndryshon look, i rikthehet pamjes së vjetër

0
0

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret e cila përveç zërit të saj melodioz, shquhet edhe për pamjen e saj të bukur dhe format mjaft seksi.

Shumë e ndjekur në rrjetet sociale, këngëtarja është shumë aktive në Instagram dhe shpesh herë publikon pamje foto ku nxjerr në pah bukurinë e saj.

Së fundmi këngëtarja shumë e dashur ka ndryshuar look, ku shfaqet me flokë të kuq dhe duhet ta pranojmë që shkëlqen me pamjen e re.

Kujtojmë se pak kohë Albërija ka pasur një look të ngjashëm, por me një nuancë tjetër.

View this post on Instagram

🔥

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/BzdypeVlmhy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Byo3LpCFek5/