Home Tag "ndryshon look"

Tayna ndryshon totalisht pamje, ja si duket ajo me flokët rozë

0
Reperja e njohur Tayna ka vendosur të na surprizojë nga New Yorku, ku ndodhet për realizimin e projekteve të saj muzikore. Ajo shfaqet në një foto me flokë me onde në ngjyrë rozë dhe një pelice të stilit Cruella Devil. Krahas fotos ku shfaqet tejet provokuese me lookun e ri Tayna shkruan: “Unë i veshi […]

Albërije Hadërgjonaj ndryshon look, i rikthehet pamjes së vjetër

0
Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret e cila përveç zërit të saj melodioz, shquhet edhe për pamjen e saj të bukur dhe format mjaft seksi. Shumë e ndjekur në rrjetet sociale, këngëtarja është shumë aktive në Instagram dhe shpesh herë publikon pamje foto ku nxjerr në pah bukurinë e saj. Së fundmi këngëtarja shumë e […]

Çfarë nuk u bëri flokëve, këngëtarja shqiptare përfundon tullace

0
Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret që ndryshon vazhdimisht look dhe njihet për ndryshimet drastike në pamje e saj. Shpesh herë performancat e saj në skenë shoqërohen me stile të ndryshme në paraqitje. Shumë e ndjekur në Instagram, Dafina Zeqiri, ndan me ta pothuajse gjithçka nga përditshmëria e saj, por edhe promovon projektet e reja […]

Morena Taraku ndryshon pamje, nuk do ta njihni

0
Këngëtarja Morena Taraku është shpesh herë pjesë e mediave rozë. Këngëtarja njihet për jetën e saj luksoze, ndërkohë që po korr sukses edhe në fushën e muzikës. Për sa i përket pamjes së saj fizike, Morena shfaqet kurdoherë në super formë dhe mjaft e kuruar. Së fundmi këngëtarja ka habitur fansat pasi ka bërë një […]

Nuk ndalet Dafina Zeqiri, ndryshon sërish look

0
Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret që ndryshon vazhdimisht look dhe njihet për ndryshimet drastike në pamje e saj. Shpesh herë performancat e saj në skenë shoqërohen me stile të ndryshme në paraqitje. Shumë e ndjekur në Instagram, Dafina Zeqiri, ndan me ta pothuajse gjithçka nga përditshmëria e saj, por edhe promovon projektet e reja […]

“E bukura dheut”, Andrra Destani ndryshon krejtësisht pamje

0
Andrra Destani tashmë është në krye të një sipërmarrje prestigjoze si ‘Andrra Couture’, e cila si produk të sajin ka veshjet cermoniale dhe fustanet e nuseve që padyshim mbizotërojnë koleksionin. Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, promovon vetë produktet e biznesit që ajo menaxhon, ndërkohë që së fundmi ka bërë një ndryshim në pamje. Ka qenë […]