Home Tag "ndryshon look"

Lamtumirë flokë të errët, Almeda ndryshon look dhe duket kaq bukur

0
Almeda Abazi është një nga ato vajza të famshme që shumë rallë eksperimenton me lookun. Atë e kemi parë gjithmonë me flokë të gjatë të errët, por këtë herë ka vendosur të ndryshojë dhe duket vërtetë shumë bukur. Ajo ka shtuar fije të verdha duke çelur ngjyrën e flokëve dhe duke e bërë gjysmë bionde. […]

Gjysmë brune e gjysmë bionde, Roza ndryshon look dhe nuk njihet

0
Moderatorja Roza Lati ka vendosur së fundi të ndryshojë look duke zgjatur flokët me extension dhe duke i bërë gjysma bionde dhe gjysma kafe. Roza pozon një video ku tregon modelin e ri të flokëve ku e shohim me sipërfaqen e flokëve totalisht bionde, ndërsa në pjesën e brendshme kafe. “Përshëndete Rozën e re”, shkruan […]