Home ShowBiz Pas dasmës vjen fëmija, miqtë i nxjerrin sekretin Bleros
Pas dasmës vjen fëmija, miqtë i nxjerrin sekretin Bleros
0

Pas dasmës vjen fëmija, miqtë i nxjerrin sekretin Bleros

0
0

Këngëtari i njohur Blero dhe partnerja e tij modelja Afrona Diko do të kurorzojnë dashurinë e tyre shumë vjeçare me martesë.

Dasma do të zhvillohet në shtator në një nga hotelet më luksoze në Shëngjin dhe pritet të jetë madhështore.

Panorama Plus raporton se të ftuarit VIP tashmë kanë marrë ftesat në dorë për të qenë të pranishëm në ceremoninë ku do të këndojnë tre emra të njohur të muzikës: Sabri Fejzullahu, Ramadan Krasniqi dhe Shkëlzen Jetishi. Kujtojmë që Blero ka qenë i martuar më parë me aktoren Teuta Krasniqi, me të cilën ka vajzën Tara.

Sipas miqve të këngëtarit, ai ka planifikuar me Afronën sjelljen në jetë të një fëmije, si dhe një marrëdhënie pa shumë kontroll në çift, duke respektuar hapësirat e njëri-tjetrit.

View this post on Instagram

❤️❤️😱

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BzDtGgIH_dy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvSNrQ5pPAe/