Home ShowBiz Albulena Ukaj mahnit publikun me këngën e re “Je larg”
Albulena Ukaj mahnit publikun me këngën e re “Je larg”
0

Albulena Ukaj mahnit publikun me këngën e re “Je larg”

0
0

“Je larg” titullohet projekti më i ri muzikor i këngëtares së njohur Albulena Ukaj, i cili padyshim do të kthehet në hit vere.

Kënga e cila vjen ritmike, krijon shumë atmosferë të gëzueshme dhe e kënduar nga zëri melodioz i Albulenës, duket se është pritur mjaft mirë nga publiku.

Projekti muzikor shoqërohet edhe me një videoklip, i cili përcjell më së miri ngrohtësinë e ditëve dhe netëve të gjata të verës.

Link dhe burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=eWrwiOxIhJ8