Home ShowBiz Përse Oriola Marashi nuk buzëqesh asnjëherë në foto – Zbulohet arsyeja
Përse Oriola Marashi nuk buzëqesh asnjëherë në foto – Zbulohet arsyeja
0

Përse Oriola Marashi nuk buzëqesh asnjëherë në foto – Zbulohet arsyeja

0
0

Modelja bukuroshe Oriola Marashi, e ka ndezur jo pak herë instagramin, me fotot super sexy, por ajo çka vihet re, thuajse në çdo foto është serioziteti i saj.

Fakti që nuk buzëqesh në asnjë foto, ju ka rënë në sy edhe fansave, të cilët në foton e fundit në Instagram, pasi e kanë komplimentuar për lookun, janë bërë kuriozë për këtë fakt.

Ka qënë vetë Oriola që i ka kthyer përgjigje një komentueseje, duke i thënë se do të buzëqeshë sapo të heqë telat.

Le të shpresojmë që bukuroshja ta mbajë fjalën dhe ta shohim më shumë të buzëqeshur në fotot në vazhdimësi.

View this post on Instagram

Ibiza sunsets 🌅

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0wR1_iBYKy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0gD5JHBkvs/