Home Tag "oriola marashi"

Nget makinën vetëm me të brendshme, Oriola i lë të gjithë pa fjalë

0
Modelja e njohur Oriola Marashi është padyshim një prej femrave më tërheqëse dhe që në çdo dalje të saj arrin të tërheqë gjithmonë vëmendje. Modelja është vënë në qendër të vëmendjes edhe për shkak të lidhjes së saj me futbollistin Eros Grezda, ndërsa shpesh i shohim teksa komentojnë në fotot e njëri tjetrit, apo ndonjëherë […]

Oriola shndërrohet në bionde platin dhe kërkon ndihmën e fansave

0
Modelja Oriola Marashi është padyshim një prej femrave më tërheqëse në fushën e modelingut. Atë e shohim gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat momente të ndryshme nga puna e saj. Këtë herë ajo ka vendosur të ndryshojë look dhe të shndërrohet në një bionde platin, por përpara se ta bëjë këtë ka […]

Kur e premtja ndizet flakë me fotot e Oriolës

0
Oriola Marashi di si të godasë në çdo postim të saj. Para disa ditësh tërhoqi vëmëndjen me rrobat e shkurta në ngjyrë lejla, buzë bregdetit. Sot ajo pozon me një fustan të kuq, shumë sensuale. E kuqja tërbon demin thonë disa gojëdhëna. E në fakt Oriola sapo tërhoqi super vëmëndje me këtë veshje dhe pozat […]

Zbulohet i dashuri misterioz i Oriolës, ja fotot së bashku

0
Modelja e njohur Oriola Marashi ka qenë së fundmi në Dubai ku e kemi parë të postojë foto e video të ndryshme. Në këtë udhëtim ajo shoqërohej nga motra e saj dhe disa mikesha, ndërsa nuk kanë munguar edhe fotot së bashku. Modelja si gjithmonë na ka mahnitur me format e saj perfekte në foto […]

Guxon Oriola, del pa të brendshme, fotot e fundit po çmendin rrjetin

0
Modelja e njohur Oriola Marashi e njohur për linjat e saj perfekte provokon vazhdimisht me foto të nxehta në të cilat shfaqet gjithnjë e më në formë. Së fundmi ajo ka postuar një foto me një fustan të gjatë ngjyrë gri gjithë shkëlqim, ndërsa ekspozon këmbët e gjata. Fustani është i çarë deri në bel […]