Home ShowBiz Modelja xhiro majë motorrit vetëm me tanga të kuqe
Modelja xhiro majë motorrit vetëm me tanga të kuqe
0

Modelja xhiro majë motorrit vetëm me tanga të kuqe

0
0

Oriola Marashi ka vendosur të ngrejë edhe më shumë temperaturat, duke u shfaqur rrugëve me tanga.

Në një video të publikuar në instagramin e saj modelja është duke bërë xhiro majë një motorri, ndërsa shihet të jetë veshur me një palë tanga të kuqe.

Në videon pasardhëse modelja I ka veshur pantallonat, duke shkruar se nuk do të shkaktojë aksidente.

Oriola ndodhet aktualisht në Ibiza të Spanjës, ku po kalon pushimet me miqtë e saj, ndërsa herë pas here publikon foto dhe video provokuese.

oriola marashi

oriola 2

Link: https://www.instagram.com/oriolamarashi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0gD5JHBkvs/