Home ShowBiz Dasma vip, Erik Lloshi i dedikon këngën romantike partneres
Dasma vip, Erik Lloshi i dedikon këngën romantike partneres
0

Dasma vip, Erik Lloshi i dedikon këngën romantike partneres

0
0

Këngëtari i njohur Erik Lloshi, ka lidhur kurorë me partneren e tij, përmes një ceremonie të veçantë, ku nuk kanë mungur miq dhe të ftuar të çiftit.

Këta të fundit kanë publikuar momente të veçanta nga mbrëmja ku këngëtari i dedikon një prej hiteve të vjetra partneres gjatë vallëzimit në çift.

Momentet më emocionuese gjatë dasmës janë filmuar nga miqtë e këngëtarit, ndërsa ky i fundit nuk ka nguruar ti shpërndajë të gjitha urimet në instastoryn e tij.

Dasma duket se solli një atmosferë të veçantë ndërsa çifti shkëlqente nga lumturia.

 

erik lloshi

erik lloshi2

Link: https://www.instagram.com/eriklloshi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1LjpD3haxX/