Home ShowBiz Oriola Marashi vlerëson bukurinë pa filtra, kush është gruaja që merr shembull
Oriola Marashi vlerëson bukurinë pa filtra, kush është gruaja që merr shembull
0

Oriola Marashi vlerëson bukurinë pa filtra, kush është gruaja që merr shembull

0
0

Modelja e njohur Oriola Marashi, ka publikuar disa foto të së ëmes në moshë të re, në instagramin e saj dhe duket qartë se nga e ka trashëguar bukurinë.

E ëma e Oriolës Xhoi Jakaj nuk është e panjohur për publikun, atë e kemi parë shpesh në disa studio televizive, ndërsa ka qënë për një periudhë kohe drejtore në burgun e grave.

Në postimin e saj në Instagram Oriola shprehet mjaft krenare për të ëmën, duke vlerësuar bukurinë origjinale të saj.

Në një prej postimeve ajo shkruan “Atëherë kur nuk ekzistonte face tune, ekszistonte Zoje Jakaj”, duke dashur të dëshmojë veçantë e një bukurie pa filtra.

oriola 1

oriola 2

Link: https://www.instagram.com/oriolamarashi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx5aJEEhEbw/