Home ShowBiz Granit Xhaka dhe bashkëshortja zbulojnë dhuratat për bebin, ja surprizat që emocionuan çiftin
Granit Xhaka dhe bashkëshortja zbulojnë dhuratat për bebin, ja surprizat që emocionuan çiftin
0

Granit Xhaka dhe bashkëshortja zbulojnë dhuratat për bebin, ja surprizat që emocionuan çiftin

0
0

Lojtari i Arsenalit Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita do të bëhen shumë shpejt prindër të një fëmije.

Ndërsa ka mbetur vetëm pak kohë nga ardhja në jetë e vogëlushit, çifti ka marrë dhuratat e para të cilat i kanë postuar në rrjetet sociale.

Ndër dhuratat vihet re një lëkundëse për fëmijë me një elefant që varet dhe një biberon.

Leonita ka falënderuar personat që Iikanë surprizuar me dhuratat e veçanta, ndërkohë që është emocionuar veçanërisht me lëkundësen e cila duket shumë komode dhe e thjeshtë.

Çifti është mjaft aktiv në rrjetet sociale, vetë Leonita poston vazhdimisht foto, në të cilat shfaqet me barkun e rrumbullakosur ku duket se është në muajt e fundit të shtatëzanisë.

granit xhaka

granit xhaka..

Link: https://www.instagram.com/leonita.x/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1T5-Q-g6EA/