Home Tag "leonita"

Baba për herë të parë, futbollisti shqiptar jep lajmin e bukur

0
Futbollisti shqiptar i cili luan me kombëtaren zvicerane, Granit Xhaka, ka ndarë lajmin e bukur për të gjithë ndjekësit e tij. Granit Xhaka dhe partnerja e tij Leonita, do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbollisti i Arsenalit në një postim në Instagram ku shkruan se: Mommy […]