Home ShowBiz Vallëzimi special i Besit dhe Xhensilës, çifti shfaqet më i dashuruar se kurrë
Vallëzimi special i Besit dhe Xhensilës, çifti shfaqet më i dashuruar se kurrë
0

Vallëzimi special i Besit dhe Xhensilës, çifti shfaqet më i dashuruar se kurrë

0
0

Besi dhe Xhensila janë padyshim një nga çiftet më të dashur të showbizit shqiptar.

Ata i shohim vazhdimisht të postojnë foto në rrjetet sociale tani që janë bërë edhe prindër të një vajze.

Së fundmi Besi ka publikuar disa momete të veçanta nga një kërcim me Xhensilën dhe së bashku duken të dashuruar si në ditën e parë.

Momenti i vallëzimit duhet të jetë shkëputur nga ndonjë festë, ndërsa të dy bashkë duken mjaft të lumtur në krahët e njëri tjetrit.

besi, xhensila

besi xhesila1

Link: https://www.instagram.com/xhensilamyrtezaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz3XQwQhG-E/