Home ShowBiz A do të jetë Ermali pjesë e Klanit? Zbuloni çfarë do të ndodhë me aktorin…
A do të jetë Ermali pjesë e Klanit? Zbuloni çfarë do të ndodhë me aktorin…
0

A do të jetë Ermali pjesë e Klanit? Zbuloni çfarë do të ndodhë me aktorin…

0
0

Tv Klan sapo na njohu përmes një videoje me emisionet dhe serialet që do të transmetohet gjatë sezonit të ri televiziv.

Përveç figurave që do të risjellin formatet e sukseshme edhe këtë sezon, ajo që të bie në sy është mungesa e Ermal Mamaqit.

Aktori nuk shfaqet me emisionin e tij në videon e publikuar në Instagram, duke na bërë të mendojmë se emisioni i tij nuk do të transmetohet këtë sezon në Tv Klan.

Ende nuk dihet se ku do ta shohim moderatorin këtë sezon, por ajo që dimë me saktësi është se në orarin dhe ditën e transmetimit të emisionit të tij do të shohim një emision të ri nën drejtimin e Marina Vjollcës e cila rikthehet në ekran pas gati dy vitesh mungesë.

sezoni i ri klan

Link: https://www.instagram.com/p/B1mIya4hY3l/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1bBKrbhGfX/