Home Tag "ermal mamaqi"

Ermal Mamaqi ngacmon prapë Rashel Kolanecin

0
U diskutua shumë në media, pasi Rasheli në “Shiko kush luan” u shpreh se Ermali e kishte ngacmuar në periudhën e bashkpunimit të tyre. Ndërsa sot Ermali ka zëvendësuar Rashel me një tjetër bukuroshen tashmë të mirnjohur Kejvina Kthella. Pikërisht tani pasi ka kaluar kohë, moderatori është bërë nostalgjik për kohët e vjetra dhe ka publikuar këtë foto të një viti më parë […]

Dhuratën e Shën Valentinit ia kërkon një mashkulli. Do iu shkrijë Ermal Mamaqi

0
Ermal është shumë i dashur për publikun dhe arsyeja e këtij popullariteti është aftësia e tij për të gjeneruar batuda të herëpashershme. Eshtë vështirë ta marrësh seriozisht pasi ai nuk ngurron që të bëjë shaka e të tallet me gjithçka. Për ditën e Shën Valentinit ai duket se kërkon një dhuratë, por jo nga Ami. Në foton e fundit që BlerimDestani ka […]

Ermal Mamaqi i tall foton, ja çfarë bën Albi Nako

0
Një nga koreografët më të mirë në Shqipëri, Albi Nako kohët e fundit është lakuar në media për ndarjen nga balerina e njohur Klaudia Pepa. Ndërkohë që duhet theksuar se që prej asaj kohe ai ka filluar edhe është bërë më aktiv në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka postuar një foto teksa ndodhet në makinë. Por […]

Ermal Mamaqi dhe Devis Xherahu, këndojnë në mes të rrugës

0
Pas kafes, me Besin ,Gazin dhe Erion Veliaj, Ermali ka takuar edhe  Devis Xherahu kantautorin e mirnjohur. Vetë prania e Ermal Mamaqit është e vështirë të kalohet pa humor edhe pse ata kanë marrë përsipër një mision fisnik. Në një video të hedhur nga Ermali, shfaqen bashkë me Devisin, të maskuar me paruke dhe syze të mëdha. Thonë se janë nisur për të bërë bamirsi, duke […]

Bes Kallaku “tallet” me Ermal Mamaqin

0
Duke qenë shumë miq me njëri-tjetrin, dy emrat e shquar të humorit shqiptar, mund ti lejonë edhe shakatë pikante mes tyre. Dhe shakatë mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit  janë gjithnjë zbavitëse. Këtë herë ka qenë Besi, i cili ka publikuar në Instagram një foto të vjetër të komedianit dhe krahas saj ka shkruar: “ Ermal Mamaqi me […]

Ermal Mamaqi i “prish” lumturinë Arbana Osmanit

0
Në prag të fillimit  te emisionit të saj, “Dua të të bëj të lumtur”, moderatorja Arbana Osmani shprehet mjaft e lumtur. Muaji shkurt po afron me të reja në sferën profesionale. Por nga foto e publikuar së fundmi në Instagram, Arbanën e shohim mjaft të kënaqur. “Gjëra e mira janë rrugës,”-ka shkruar Osmani krahas fotos së […]

Mendonit se Joeli është kopja e Amit? Shiheni sot

0
Amarda Toska vijon të publikojë në rrjete sociale foto të ndryshme nga pushimet në mal,  bashkë me familjen. Në një foto të ku ajo shfaqet me djalin e saj Joelin shohim sesa është rritur. Gjithashtu ajo që vihet më shumë re në këtë foto është ngjashmëria e madhe, që ka mes Joelit dhe babait të tij aktorit  […]