Home Tag "ermal mamaqi"

Ami dhe Ermali para 11 vitesh – Shikoni si kanë qënë ata

0
Çifti i suksesshëm i showbizit Ami dhe Ermali festojnë 11 vjetorin e bisnesit të tyre. Këtë gjë Ermali e ka bërë të ditur me anë të një foto të tyre para 11 vitesh në momentin e hapjes së këtij projekti. Në tërësi fizikisht nuk kanë ndryshuar shumë ndërsa shumë ndryshime kanë pasur në jetën e […]

Brënda shtëpisë luksoze të Amit dhe Ermalit

0
Ka qënë e diel një ditë shumë e nxehtë vere dhe Ami ka vendosur të mos lëviz në bregdet por të qëndrojë në pishinën e shtëpisë. Bashkë me djalin e saj Ami ka shijuar rrezet e diellit në pushinën e saj private. Duket një atmosferë e këndshme nga videot e postuara nga vet Ami: Link: https://www.instagram.com/amardatoska/ […]

Ermal Mamaqi kopjon Luana Vjollcën, por nuk pendohet për këtë “plagjaturë”

0
Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi janë dy nga profesionistët më në zë të televizioneve shqipëtare. Ata janë tejet të afërt me njëri-tjetrin sa që në postimet që publikojnë lënë komente të ndryshme. Së fundmi aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi, sjell një fotografi nga pushimet por pamja nuk i shpëton syrit kritik të Luanës. “Prap duke kopjuar ti e”, “Pse […]

Nostalgjik Ermal Mamaqi: “Në fund mbeten kujtimet”

0
Ermal Mamaqi është ndër personazhet televizivë më të preferuar nga publiku, sigurisht për humorin por edhe për atmosferën e veçantë që krijon në çdo dalje. Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale, duke publikuar mjaft foto dhe video gazmore, por së fundmi është bërë nostalgjik, pasi ka publikuar një foto me Amarda Toskën, bashkëshorten e tij. […]

Afërdita Dreshaj e fton në dasmë, Ermal Mamaqi befason me përgjigjen

0
Eshtë pretendim i tepërt t’i kërkosh një komiku natyral si Ermal Mamaqi t’i përmbajë batutat. Një nga fotot e festës të beqarisë së Afërdita Dreshës, Ermali e ka ripostuar, duke thënë se e ka lënë me vëjzat për një kalçeto. Afërdita duket se ka përfituar nga rasti për ta ftuar në dasmë dhe Ermali i ka dhënë […]