Home Tag "sezoni i ri"

Gati për projektet e reja, Luana i rikthehet punës

0
Para pandemisë së COVID-19, Luana Vjollca ishte duke u përgatitur për nisjen e një spektakli të ri në “Top Channel”, “Take me out Albania”, formati më i rëndësishëm i takimeve që ka thyer çdo rekord shikueshmërie në vendet ku është transmetuar. Mirëpo fatkeqësisht kjo periudhë epidemie e bëri moderatoren që të ndërpriste përgatitjet për emisionin […]

Plas sherri në familjen Kardashian, Kim qëllon me grushta motrën

0
Episodi i parë i sezonit të ri të “Keeping up with Kardiashians”, duket se do të jetë disi i dhunshëm. Sezoni do të nisë në 26 mars dhe pritet të transmetohet çdo të enjte. Kris Jenner ka njoftuar në instagram nisjen e sezonit të ri, ndërsa ka publikuar edhe disa nga suprizat që do të […]

Marina vjen me surpriza në sezonin e ardhshëm, ja kur nis spektakli…

0
Marina Vjollca përfundoi sezonin e parë të “Klanifornia Show”, një spektakël humori i cili përcolli humor dhe të qeshura pafund gjatë sezonit të parë duke u përmbyllur me finalet e 31 dhjetorit. Por tashmë është zbuluar se kur do të nisë sezoni i ri dhe në fakt është më shpejt nga ç’pritej. “Klanifornia” do të […]

Surprizon Luana, ja çfarë po përgatit moderatorja për sezonin e ri..

0
Luana Vjollca është duke u përgatitur së fundmi për sezonin e ri televiziv. Ajo e konfirmoi pak kohë më parë se do të jetë sërish në “Top Channel”, ndërsa së fundmi ka publikuar në Instagram një spot të shkurtër parapërgatitës të asaj çfarë do të sjellë moderatorja. Në këtë video të shkurtër Luana na tregon […]