Home ShowBiz Fotot e ralla të Enedës me bikini, këngëtarja habit fansat me format
Fotot e ralla të Enedës me bikini, këngëtarja habit fansat me format
0

Fotot e ralla të Enedës me bikini, këngëtarja habit fansat me format

0
0

Këngëtarja Eneda Tarifa duket se ka nisur së fundmi pushimet, pasi ka postuar disa foto nga bregdeti me rroba banje.

Eneda është duke pushuar në një ishull grek, por ajo që ka habitur jo pak fansat janë fotot e këngëtares me bikini në të cilat ekspozon linjat perfekte.

Në një foto Eneda shfaqet e mbështetur pranë një shkëmbi, ndërsa me humor shkruan: “Mezi po e mbaja”

Ndërsa  në një tjetër shfaqet duke pirë uzo, pije tradicionale greke.

Fotot e këngëtares me bikini janë shumë të rralla dhe prandaj postimet e fundit të saj kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Link: https://www.instagram.com/p/B1nzLcSFv2z/

Link: https://www.instagram.com/p/B1oxxZzFnXC/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B05UhEylr27/