Home ShowBiz Klea Huta gjen “binjaken” e saj, nuk ju shkon mendja se për kë bëhet fjalë
Klea Huta gjen “binjaken” e saj, nuk ju shkon mendja se për kë bëhet fjalë
0

Klea Huta gjen “binjaken” e saj, nuk ju shkon mendja se për kë bëhet fjalë

0
0

Moderatorja dhe aktorja Klea Huta duket se ka gjetur së fundmi sozinë e saj dhe ajo është këngëtarja e famshme Dua Lipa.

Në fakt po ti shohim vajzat dallohet një ngjashmëri në tipare me njëra tjetrën.

Ka qenë vetë Klea ajo që ka shpërndarë në instastoryn e saj një foto të këngëtares Dua Lipa, ndërsa shkruan: “ S’mund ta besoj gjeta binjaken time”.

Klea dhe Dua Lipa në fakt janë të dyja brune, të dyja bukuroshe dhe jemi të bindur që nëse Klea do të shkurtonte flokët atëherë do të ishte identike me Duan.

klea huta

Link: https://www.instagram.com/kleahuta/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0QbEVbgaK0/