Home ShowBiz Nuk keni parë foto më të ëmbël, Alban Skënderaj dhe Amelia shpërndajnë momentin magjik së bashku
Nuk keni parë foto më të ëmbël, Alban Skënderaj dhe Amelia shpërndajnë momentin magjik së bashku
0

Nuk keni parë foto më të ëmbël, Alban Skënderaj dhe Amelia shpërndajnë momentin magjik së bashku

0
0

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani do të bëhen shumë shpejt prindër të një fëmije të dytë.

Lajmi u dha pak kohë më parë, ndërsa Miriam duhet të jetë në tre mujorin e fundit të shtatëzanisë.

Ata janë prindër të një vajze të vogël të quajtur Amelia, me të cilën postojnë vazhdimisht foto e video të ndryshme në rrjetet sociale.

Por fotoja e fundit që Alban Skënderaj ka postuar me të bijën është një prej fotove më të bukura që kanë së bashku.

Vogëlushja gjendet në krahët e të atit, ndërsa të dy buzëqeshin të lumtur në një pozë të shumë të ëmbël.

Krahas fotos Albani shkuan: “E paçmueshme” duke e shoqëruar me një zemër të kuqe.

Miqtë dhe fansat e këngëtarit e kanë pëlqyer veçanërisht foton, ndërsa kanë vërshuar me komplimenta dhe fjalë pozitive.

View this post on Instagram

E paçmueshme 💖

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/B2M22XggmCj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BlxvJUrH65N/