Home Tag "alban skenderaj"

Erdhi “Dhurata” e Alban Skënderaj dhe Miriam Canit

0
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, kanë sjellë “dhuratën” e fundvitit për fansat e tyre. Çifti i këngëtarëve kanë publikuar në versionin anglisht këngën ‘Dhurata” . Ka qënë vetë këngëtari, Alban Skënderaj, i cili nëpërmjet një postimi në Instagram ka njoftuar fansat për daljen në treg të këngës “More than a song”. Kënga “Dhurata” e çiftit […]

Miriami dhe Albani, në prag të surprizës së madhe, mahnisin publikun me foton më të bukur në çift

0
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, gati një muaj më parë emocionuan publikun shqiptar duke publikuar këngën me titull “Dhurata”, një dedikim i mrekullueshëm për vogëlushen e tyre Ameli në ditëlindjen e saj të dytë. Por duket se surprizat nuk kanë mbaruar me kaq pasi vetëm pak ditë më parë, ata kanë njoftuar se kënga në fjalë […]

Publikohen foto nga festa e 2-vjetorit të Amelisë

0
Dje princesha e Albanit dhe Miriamit ka mbushur 2 vjeç. Ameli përveçse festës së organizuar nga babi dhe mami ka marrë një dhuratë më të vyer nga ta, që kur të rritet do ta kuptoj më shumë rëndësinë e saj. Albani sëbashku me Miriamin kanë publikuar dje këngën më të bukur për çdo prind. Me […]

Sapo erdhi “Dhurata” më e bukur nga Alban Skënderaj dhe Miriam Cani

0
Çifti simpatik Alban dhe Miriam sapo publikuan klipin e tyre më të ri. Kënga mban titullin “Dhurata”. Kjo këngë është kushtuar vajzës së tyre Ameli si dhuratë për ditëlindjen e saj të dytë e cila është sot. Po ashtu klipi erdhi dhuratë për të gjithë Shqiptarët në festën e Pavarsisë. Ju japim kënqësinë të dëgjoni […]

Miriam Cani e papërmbajtshme – Një mega projekt u lançua dje

0
Miriam Cani ka publikuar dje projektin e saj më të ri. Videoklipi i shoqëruar me këngën “Meteor” mban vulën e regjisë së Ariola Xoxës . Një këngë mjaft e bukur nga Miriami , e meritonte një videoklip kaq të arrirë. Ju japim kënaqësinë të dëgjoni: “Miriam Cani – Meteor” Link: https://www.youtube.com/watch?v=qAF8hzUUqA0

Cila është e përbashkëta e Miriam Canit dhe Ajola Xoxas?

0
E ftuar dje në emisionin e Rudina Magjistarit në Tv Klan, Miriam Cani ka folur për jetën e saj familjare, për detyrën e re atë të mëmësisë, për marrëdhënien me Albanin dhe Amelinë. Është përlotur në momentin kur Rudina ka ndalur në pyetjet për nënën  e saj e cila nuk jeton më. Por detaji që […]

Ja se kur do martohet Miriam Cani & Alban Skënderaj

0
Miriam Cani e ftuar dje në emisionin “Wake Up” zbulon disa detaje mbi jetën e saj si nënë, detaje rreth projekteve te saj të reja si psh pjesmarrja e saj ne spektaklin “The Voice Kids” si trajnere si edhe publikimin e klipi te saj më të ri sa më shpejt. Por ajo çka është më […]