Home ShowBiz Nuk shpëton as Ronela, i bashkohet rrymës dhe bën ndryshimin e papritur, nuk do ta besoni si duket
Nuk shpëton as Ronela, i bashkohet rrymës dhe bën ndryshimin e papritur, nuk do ta besoni si duket
0

Nuk shpëton as Ronela, i bashkohet rrymës dhe bën ndryshimin e papritur, nuk do ta besoni si duket

0
0

Vendosi edhe ajo ti përshtatet modes së fundit të flokëve të shkurtër dhe duhet pranuar se duket mjaft bukur.

Ronela ka vendosur së fundmi të shkurtojë flokët në gjatësinë mbi supe, siç kemi parë të bëjnë shumë personazhe të njohur, ndërsa ka postuar në Instagram disa foto me lookun e ri.

Ky model i ri flokësh duket mjaft bukur tek këngëtarja e cila madje me humor i ka vendosur vetes edhe një mjekër të bardhë, duke u shfaqur në versionin mashkull.

Ronela festoi pak ditë më parë ditëlindjen në një festë të çmendur, ndërsa nuk munguan dhuratat e shtrenjta dhe momentet e veçanta të cilat këngëtarja i shpërndau në instagramin e saj.

Link: https://www.instagram.com/ronelahajatiofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0JbfiZnkCJ/