Home ShowBiz Nuk do ta besoni çfarë veshi Jennifer në premierën e “Hustlers”, të gjithë sytë drejt saj
Nuk do ta besoni çfarë veshi Jennifer në premierën e “Hustlers”, të gjithë sytë drejt saj
0

Nuk do ta besoni çfarë veshi Jennifer në premierën e “Hustlers”, të gjithë sytë drejt saj

0
0

Jennifer Lopez arriti përsëri të marrë vëmendjen e të gjithëve ashtu siç bën në çdo dalje të saj publike.

50 vjeçarja ishte e pranishme në premierën e filmit “Hustlers” dhe me fustanin e saj të verdhë bëri që të gjithë ti kthejnë sytë drejt saj.

Jennifer kishte veshur një fustan totalisht të hapur tek dekoldeja, me një të çarë të theksuar që i ekspozonte komplet këmbët.

Fustani i verdhë me disa shirita dhe tyl dukej madhështor në trupin e saj, e si për t’ju përshatur filmit, këngëtarja kishte zgjedhur një çantë të vogël me dizajn dollarësh.

“Hustlers”, do të shfaqet në kinema nga data 13 shtator.

Jennifer Lopez do të luajë rolin e striptistes, ndërsa të shumtë janë fansat e saj që mezi presin ta shohin në rol.

View this post on Instagram

What a night!!! #hustlersmovie

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Link: https://www.instagram.com/p/B2ItPq2AUTf/

Link: https://www.instagram.com/p/B2MdkWsgVF8/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2LfuanAOOa/