Home ShowBiz Gjyste Vulaj me bikini, nuk e keni parë kurrë kaq të nxehtë, ja fotot që ndezën rrjetin
Gjyste Vulaj me bikini, nuk e keni parë kurrë kaq të nxehtë, ja fotot që ndezën rrjetin
0

Gjyste Vulaj me bikini, nuk e keni parë kurrë kaq të nxehtë, ja fotot që ndezën rrjetin

0
0

Këngëtarja Gjyste Vulaj njihet për format e saj perfekte që do t’ja kishte zili edhe një 20 vjeçare.

Pavarësisht se është 42 vjeç dhe nënë e dy fëmijëve, këngëtarja shfaqet gjithnjë e më në formë.

Ajo ka ekspozuar së fundmi trupin në një palë bikini në ngjyrë të verdhë dhe duhet pranuar që duket perfekte.

Gjyste pozon në një bar në plazh si dhe pranë një statuje, ndërsa ka marrë mjaft komente pozitive për linjat e saj.

Fansat e këngëtares nuk kanë humbur rastin për ta komplimentuar për fizikun e saj.

Gjyste Vulaj është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, ku e shohim vazhdimisht me foto provokuese.

View this post on Instagram

🌝🦵🏼🌞

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/B2Q9aDYHmLr/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvKL-y6HXwR/